LIDÉ

IDM se zaměřuje na výzkumy v oblasti rozhodování, rozhodovacích procesů a kognitivní psychologie. Zároveň poskytuje školení a koučování v oblasti rozhodování a manažerské psychologie.

Společnost IDM pracuje s originální metodikou psychometrických technik se zaměřením na identifikaci rozhodovacích typů a preference rizikového chování.

Pro více detailů klikněte na člena týmu.

Mgr. Tomáš Vašák

Mgr. Tomáš Vašák

E-mail: Tomas.Vasak@i-d-m.cz
Telefon: +420 773 533 332

více >>

close

Mgr. Tomáš Vašák

E-mail: Tomas.Vasak@i-d-m.cz
Telefon: +420 773 533 332

Absolvoval jsem obor psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Doktorandské studium v oboru kognitivní psychlogie se zaměřením na rozhodování v reálném prostředí a stížených podmínkách studuji na City University London.

Moje školící a lektorská praxe (14 let) a koučování (10 let) jsou orientovány na psychologii rozhodování, komunikace a chování v organizaci, a psychologii managementu.

Ve výzkumné činnosti se věnuji oblasti naturalistic decision making a intuitivnímu rozhodování. Zajímám se o řešení otázek spojených s lidskými chybami ve vztahu k rozhodování a aktuálnímu jednání.

Jsem členem organizací jakými jsou European Association for Decision Making; The Society for Judgment and Decision Making, The London Judgment and Decision Making group. Absolovoval jsem výcvik existenciální psychoterapie a logoterapie.